Odprawa Fiskalna


Idź do treści

KORZYSCI

Korzyści jakie firma zyska dzięki odprawie fiskalnej.

Przy odprawie fiskalnej możesz dowolnie obracać kapitałem i pomnażać zyski. Pieniądze, które musiałbyś wydać na zapłacenie podatku VAT przy odprawie celnej w Polsce, mogą dzięki odprawie fiskalnej pozostać na koncie Twojej firmy, umożliwiając kolejne zakupy towaru lub nowe inwestycje.
Dzięki odprawie fiskalnej ograniczysz koszty związane z odprawą celną towarów. Odprawa celna fiskalna towaru w Niemczech, Holandii lub Belgii pozwoli Ci na wyeliminowanie kosztów związanych z wystawieniem dokumentu T1 bez którego nieodprawiony towar nie może opuścić portu i odprawą celną towaru w Polsce. W miejsce wielu procedur Twój towar przejdzie tylko jedną odprawę. Odprawa fiskalna w Niemczech musi zostać zgłoszona we właściwym dla firmy urzędzie skarbowym w Polsce. Fakt wewnątrzwspólnotowego nabycia towarów łatwo zadeklarujesz składając deklarację VAT-EU.
Szybciej odprawisz towary i ograniczysz koszty ich przechowywania. Dzięki jednolitemu w całych Niemczech systemowi celnemu Atlas, w Niemczech odprawisz towary łatwiej i szybciej, skracając ich czas postoju w urzędzie celnym i minimalizując związane z tym koszty. Oclonym towarem można swobodnie dysponować i może on być bezpośrednio dostarczony we askazane miejsce na terenie PolskiPowrót do treści | Wróć do menu głównego